Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

Arama

Big Bang 2016 Mobil Uygulaması Yayında! 1 dakikada okunabilir

Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışması Big Bang 2016 için geliştirilen mobil uygulama Apple App Store ve Google Play üzerinden indirilmeye sunuldu.

12 Kasım’da İTÜ Maslak Yerleşkesi sınırlarında bulunan Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Big Bang 2016 büyük finaline yalnızca birkaç hafta kaldı!

Geçtiğimiz gün İTÜ Çekirdek jürisinin ilk 15 finalist girişimi açıklamasının ardından, şimdi de Big Bang 2016’nın mobil uygulaması ücretsiz olarak mobil uygulama mağazalarındaki yerini aldı.

Big Bang 2016 | Start – Up Challange isimli uygulama etkinlik programına, duyuralara ve etkinliğe dair genel bilgilere ulaşma şansı gibi basit ama olmazsa olmaz kabiliyetlere sağlamanın yanı sıra; girişimcileri ve diğer katılımcıları tanıma, yorum duvarı üzerinden diğerleri ile iletişim kurma, anketlere katılma ve etkinlikten çekilen fotoğraflara ulaşma gibi özelliklere de sahip.

Big Bang 2016 | Start – Up Challange uygulamasını Android’li telefon ve tabletleriniz için Google Play; iPhone, iPad ve iPod Touch’ınız için ise Apple App Store üzerinden indirebilirsiniz.