Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

Arama

İTÜ Çekirdek’ten Tüm Yatırımcılara Çağrı 1 dakikada okunabilir

İTÜ Çekirdek, Türkiye’nin parlak geleceğine inanan ve onun bir parçası olmak isteyen genç girişimcilere her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bilinciyle, yatırımcıları destek olmaya çağırıyor.

Türkiye’nin geleceğine katkı vermeyi isteyen tüm yatırımcılara sesleniyoruz:
Gelin, bize katılın!
  • Biz, İTÜ Çekirdek olarak sadece bu yıl başvuran 5.000’den fazla proje arasından kapsamlı bir eleme ve eğitim programı ardından en iyi 100 girişimi ve iş yapma aşkıyla gözleri parlayan 250’den fazla girişimciyi belirledik.
  • Bu projeler arasından seçilecek en iyi 20 girişim, Big Bang 2016 Girişimcilik Yarışması’nda sahneye çıkarak toplam 3 milyon TL değerinde başlangıç sermayesi ödülü için yarışacak.
  • Geçen yıl aynı yoldan geçerek yetişen İTÜ Çekirdek girişimcilerimiz sadece son 1 yıl içerisinde 7 milyon TL yatırım aldı. Hiç şüphe yok ki, bu yılki İTÜ Çekirdek girişimcileri de milyonlarca TL yatırım almalı.

Hedeflerimize ulaşmak için siz yatırımcıları, en az 1 girişimciye en az 25.000 TL yatırım yapma sözü vererek  jürimize katılmaya davet ediyoruz.
Dünya ile rekabet edebilmemizin ön şartı olan yenilikçilik ve kalkınma ancak gençlerimize yatırım yaparak mümkün olabilir.
Gelin, gençlerin hayallerine birlikte güç verelim!